נשמח לעמוד לרשותכם

1800221670


חדשות ועדכונים !

פוליש 10 יוצאת במבצע 10% הנחה לכל עבודה על תשלום מזומן.

פוליש 10 יוצאת במבצעים לפוליש קריסטל סה"כ 10 שח למר

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 10 בפייסבוק

פוליש וליטוש שיש

כיצד חברת פוליש מקצועית יכולה לחסוך לכם כסף?

בית או מבנה המרוצף בשיש מעניק לו מראה מפואר ויוקרתי, מה שמושך את תשומת הלב של רבים. כדי לשמור על מראה בית יפה, יש צורך בפוליש לבית. פוליש לבית ישמור על מראה יפה לדירה.

שימוש בחומרי ניקיון מתאימים

כדי לבצע עבודות פוליש לשיש טבעי בצורה מקיפה ורצינית יש צורך לפנות לבעלי מקצוע שיעשו שימוש בחומרי ניקיון איכותיים.עבודות ניקיון שלא מתבצעות בצורה איכותית יכולות לגרום לנזק לטווח ארוך. רצפת שיש יכולה לעבור טראומה כתוצאה משימוש בחומרי ניקיון לא מתאימים.לפיכך פוליש לשיש היא עבודה שמיועדת למומחים בתחום

פוליש לשיש

פוליש קריסטל לשיש אחרי ליטוש ביהלומים

פוליש לרצפה

אם אתם מעוניינים לחדש את מראה הרצפה וליהנות ממראה נקי, פוליש לרצפה יכול להועיל לכם. פוליש לרצפה יכול להחזיר לכם את הברק לרצפה. במידה ואתם לא רוצים להתמודד עם מראה רצפה מלוכלך, פוליש לרצפה הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

פוליש לשיש טבעי

ליטוש שיש קרמה מופיל והברקה קריסטלית בחומר ספרדי קאסלי

 פוליש לבית

לרבים מבעלי הדירות אין את הכלים, הידע והסבלנות לבצע פוליש לבית. כל מי שבוצעו עבודות פוליש בביתו יודע כי מי שאינו נעזר בשירותיה של חברה מקצועית לא יכול להגיע לרמת ניקיון גבוהה במיוחד.

חברת פוליש וניקיון מקצועית תעשה שימוש בחומרי ניקיון איכותיים שיאפשרו לכם ליהנות ממראה הבית. על ידי הזמנת חברת ניקיון מקצועית לא תצטרכו להוציא סכומי כסף על רכישת חומרי ניקיון שאתם לא יודעים מה לעשות איתם.

 

לפרטים נוספים צרו קשר :

פוליש 10 - חברת פוליש שמקצועית ומנוסה בעל ניסיון במגוון שירותי הפוליש, פוליש קריסטל, פוליש לדירות, שירותי פוליש ווקס, שירותי ניקיון דירות ובתים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד...