נשמח לעמוד לרשותכם

1800221670


חדשות ועדכונים !

פוליש 10 יוצאת במבצע 10% הנחה לכל עבודה על תשלום מזומן.

פוליש 10 יוצאת במבצעים לפוליש קריסטל סה"כ 10 שח למר

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 10 בפייסבוק

פוליש לרצפה

איזה פוליש יתאים לרצפה שלכם?

כדי ליהנות ממראה רצפה נקייה רבים מחליטים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון על מנת שתבצע פוליש לרצפה ותותיר אותה חלקה. ככל שעובר הזמן, הרצפה מאבדת את יופייה והיא רחוקה שנות אור מהרצפה שהייתה לכם לפני מספר שנים- היא מלאה בכתמים ומשפיעה על המראה הכללי של הבית.חברת ניקיון מקצועית תדע להתאים עבורכם את הפוליש המתאים.

 מהי פעולת פוליש?

אם הרצפה שלכם נראית מלוכלכת וחסרת ברק למרות שאתם מקפידים לעבור ולנקות מדי יום, הבעיה היא בשכבה הפנימית שגורמת למראה הלא יפה. כדי להעניק לרצפה מראה יפה לא כדאי לנקותה יותר מדי, כי אז אפשר לגרום ללא מעט נזקים. פוליש יפתור עבורכם את הבעיה. מכונת פוליש משייפת את השכבה העליונה ומסירה את כל הכתמים, כך גורמת לרצפה להיראות יפה. בשלב השני המכונה מנקה את הרצפה ומצפה אותה בשכבה נקייה המעניקה לה מראה זוהר.

פוליש לרצפה

איזה פוליש לרצפה מתאים לכם ?

ישנם סוגים שונים של פוליש, ולכן לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון כדאי לכם לברר מהי המטרה- האם ניקיון לאחר שיפוץ או ניקיון הבית. בעת הפניה לחברה המתמחה בעבודות פוליש בקשו ממנה הסברים אודות סוגי הפוליש השונים כך שתתאים עבורכם את הפוליש המתאים. שימוש בסוג פוליש לא מתאים עשוי לגרום נזק רב לרצפה שלכם, ולכן חשוב מאד לבחור חברת פוליש מקצועית שתדע להסביר לכם איזה פוליש מתאים לכם.

האם החברה מתחייבת לניקיון ?

ההברקה של הרצפה מתחילה בבחירת חברת ניקיון מקצועית. ריבוי חברות הניקיון הביא לכך שכל חברה מגדירה את עצמה כחברה הטובה ביותר, אך זו לא האמת. ישנן חברות ניקיון ששולחות עובדים לא מקצועיים שיכולים לגרום נזק. לכן, בבחירת חברת ניקיון כדאי לעשות סקר שוק על מנת לבחור את החברה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. בדיוק כפי שאתם מגיעים לראיון עבודה ואתם מבררים מידע אודות החברה,כך חשוב מאד לברר מידע אודות חברת הניקיון. לפני הזמנת החברה יש לברר איתם האם הם מספקים שירותי פוליש, מה המחיר שהם לוקחים, האם הם מספקים שירותי ניקיון לאחר שיפוץ.

לפוליש מקצועי לרצפה צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

לפרטים נוספים צרו קשר :

פוליש 10 - חברת פוליש שמקצועית ומנוסה בעל ניסיון במגוון שירותי הפוליש, פוליש קריסטל, פוליש לדירות, שירותי פוליש ווקס, שירותי ניקיון דירות ובתים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד...