נשמח לעמוד לרשותכם

1800221670


חדשות ועדכונים !

פוליש 10 יוצאת במבצע 10% הנחה לכל עבודה על תשלום מזומן.

פוליש 10 יוצאת במבצעים לפוליש קריסטל סה"כ 10 שח למר

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 10 בפייסבוק

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

עברתם לבית חדש ואין לכם ניסיון בניקיון? כיצד חברת ניקיון יכולה לסייע לכם?

גם כאשר השיפוץ מתבצע בחלק אחד של הבית, אתם יכולים להיות בטוחים כי הלכלוך יגיע גם לשאר החלקים בבית. שאריות צבע, חלונות מלוכלכים-  כל אלו לא חייבים להיות חלק מהשגרה שלכם בזמן השיפוץ. ניקיון בית אחרי שיפוץ יכול להיות הפתרון עבורכם.

להיפטר משאריות לכלוך וצבע

אחרי שהבית עבר שיפוץ ניתן למצוא שאריות של צבע ולכלוך שיש לנקותם. ניקיון בית אחרי שיפוץ צריך להיות יסודי, שכן לא מדובר על שימוש במטאטא או הסרת אבק, אלא בעבודת ניקיון מקצועית. יש להניח כי במהלך עבודת השיפוץ ניתן לאתר כתמי צבע שונים או נסורת. עבודה של מומחים יכולה להסיר שאריות של צבע ולכלוך ולהותיר את הבית נקי כפי שצריך להיות.

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון וליטוש [חידוש] פרקט בדירה ששופצה ומריחת לקה להברקה עמוקה

רמת ניקיון מקצועית

מטלת ניקיון בית לא תהיה בראש מעיניכם אחרי השיפוץ, שכן תהיו טרודים בסידורים שונים ולא יהיה לכם את הזמן להקדיש לעבודת הניקיון. כמו כן, גם הכנסת הריהוט תתפוס מקום רב. גם אם הייתם מפנים את רוב זמנכם כדי לעסוק בעבודת הניקיון, עדיין לא הייתם מגיעים לרמת ניקיון מקצועית. ניקיון בית מיועד למומחים ולכן לא כדאי לקחת סיכון ולהתחיל לנקות את הבית לבד אלא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שתבטיח לכם תוצאות טובות.

פעמים רבות ניקיון לבד יכול להביא לתוצאות לא טובות, שכן מדובר בעבודה לא מקצועית שנעשית לעיתים תוך שימוש בחומרי ניקיון לא מתאימים  שיכולים לפגוע במקומות שונים בבית. לפיכך, חברת ניקיון מקצועית יכולה לעשות שימוש בחומרי ניקיון איכותיים שלא פוגעים בבית.

ניקיון אחרי שיפוץ

פוליש 10 חברת הפוליש והניקיון מהטובות בענף.

 ניקיון בית חדש

אין ספק כי כניסה לבית חדש היא עניין מרגש לגמרי. כניסה לבית חדש מביאה אתה תחושה של אופטימיות והתרגשות גדולה. אחרי שרמת ההתרגשות פוחתת אתם צריכים להקדיש זמן למטלת הניקיון.

ניקיון בית חדש היא מטלה המיועדת למומחים ולא רק לאנשים בעלי ידיים חזקות, אלא לאנשים שיש להם ציוד מקצועי שיכול להתאים לעבודה מסוג זה למשל, פוליש. ניקיון בית חדש דורש עבודה של מומחים בתחום, שכן רק מומחים בתחום יוכלו לבדוק מאילו אריחים מורכבות הרצפות, שכן לא כל האריחים יכולים לעבור פוליש. חברת ניקיון לאחר שיפוץ מקצועית ובעלת ניסיון בתחום תוכל לסייע לכם בעת המעבר לדירה חדשה, לחברה שעובדת שנים רבות בתחום יש את כל המכשור המתקדם כדי להבטיח שהבית שלכם יהיה נקי לאורך זמן רב.

לפרטים נוספים צרו קשר :

פוליש 10 - חברת פוליש שמקצועית ומנוסה בעל ניסיון במגוון שירותי הפוליש, פוליש קריסטל, פוליש לדירות, שירותי פוליש ווקס, שירותי ניקיון דירות ובתים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד...