נשמח לעמוד לרשותכם

1800221670


חדשות ועדכונים !

פוליש 10 יוצאת במבצע 10% הנחה לכל עבודה על תשלום מזומן.

פוליש 10 יוצאת במבצעים לפוליש קריסטל סה"כ 10 שח למר

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 10 בפייסבוק

ניקיון לבתים לאחר צביעה

החלטת שהקירות מלוכלכים ושהגיע הזמן אחרי כמה שנים לצבוע אותם מחדש?
בתהליך הצביעה שהושלם הותרת סימני צבע רבים בכל פינה ופינה בבית?
אל דאגה, זה קורה לכולם, הבית לאחר צביעה אומנם נראה חדש יותר אך אחד הדברים אשר מקשים את כל תהליך הצביעה הוא המחשבה שלאחר כל זה תצטרך אתה לנקות את הבית ולהחזיר אותו למצב הקודם שלו.
ישנם כמה סוגים של בני אדם, אילו אשר רוצים לעשות הכול לבד ולבסוף נופלים למשכב מעייפות ומאמץ או סתם מבזבזים המון כסף על התכשירים הלא מתאימים ולבסוף גם הבית לא באמת נקי משום שלא ניקו אותו מומחים לעניין, או את סוג בני האדם השני, אילו שמזמינים את חברת הניקיון לבתים ולדירות לאחר צביעה " פוליש 10 " אשר תעשה עבודה יעילה, זריזה ומקצועית, חברת " פוליש 10 " מומחית בניקיון של דירות ובתים לאחר שנצבעו, סימני הצבע אשר מעטרים את משקופי דלתות הבית, השיש, המטבח ,הפרקט בחדר של הילדה ועוד, יורדו רק בעזרת התכשירים, חומרי הניקוי והמכונות המתאימות והמקצועיות, חברת ניקיון הבתים והדירות לאחר צביעה משיגה תוצאות מושלמות ומורידה אבן גדולה ביותר מאותם בעלי ודיירי הבתים והדירות אשר צבעו את דירתם זה עתה.

חברת ניקיון הדירות לאחר צביעה " פוליש 10 " משתמשת ומנקה את הבית והדירה בעזרת סקוצ'ים, חומרי ניקוי וקרצוף אשר מתאימים לסוגי משטחי וקרמיקה ספציפיים, הבית יהיה נקי רק לאחר ביקור של כול אילו בו, אדם אשר צובע את ביתו על מנת לשפר את מראהו ואת האווירה בו, להפוך אותו לנעים ונקי יותר, כדאי לו להשלים את המשימה בעזרת חברת ניקיון צימרים או ניקיון לבתים ולדירות לאחר צביעה, " פוליש 10 " תשלים את המלאכה ותשרה על ביתך תחושת ניקיון וריחניות.
אך ורק הבנת מצב הדירה לאחר שנצבעה וידע אשר הצטבר עם השנים בכל הקשור לסוגי צבע והורדתו מרצפת הדירה וממשטחיה השונים, יגרום לכניסה הביתה לאחר שזה עתה נצבע לחוויה שלמה ונעימה.

חסכון רב חוסך אדם אשר שוכר את שירותיי חברת ניקיון הדירות והבתים לאחר צביעה " פוליש 10 ", ללא השימוש בחברה זו ייאלץ הדייר לקנות חומרים, ולהפסיד ימי עבודה בניקיון ביתו, על אחת כמה וכמה עם תכשיריו לא מתאימים ועם גבו כבר לא בכושר שהיה.

לפרטים נוספים צרו קשר :

פוליש 10 - חברת פוליש שמקצועית ומנוסה בעל ניסיון במגוון שירותי הפוליש, פוליש קריסטל, פוליש לדירות, שירותי פוליש ווקס, שירותי ניקיון דירות ובתים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד...