נשמח לעמוד לרשותכם

052-6881837


חדשות ועדכונים !

פוליש 10 יוצאת במבצע 10% הנחה לכל עבודה על תשלום מזומן.

פוליש 10 יוצאת במבצעים לפוליש קריסטל סה"כ 10 שח למר

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 10 בפייסבוק

ניקיון דירה חדשה

ניקיון דירה חדשה הוא דבר חשוב שמאפשר לנו להתחיל ברגל ימין את מה שחיכינו לו יותר מכל – הכניסה לדירה חדשה. ניקיון דירה חדשה יכול להיות עבודה לא קלה מבחינת פיזית, מכיוון שיש לנקות באופן יסודי את כל הדירה לפני שאנו נכנסים אליה עם כל הציוד שלנו שהולך להתקבע במקומו לעוד שנים רבות כך שיהיה קשה לנקות באופן יסודי כזה כשהציוד כבר מונח. ניקיון דירה חדשה שאנו רוצים שיתבצע על הצד הטוב ביותר, יתבצע על ידי חברת פוליש 10 המיומנת בביצוע ניקיון דירה חדשה מזה שנים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם הולכים להתחיל את החיים בדירה הזו כשהיא מצוחצחת ומוכנה לכבודכם.

ניקיון דירה חדשה

 

 

 

 

 

כוח האדם והטכניקות החדישות לביצוע ניקיון דירה חדשה נמצאים בידי פוליש 10

פוליש 10 מתאפיינת ביכולות מדהימות בכל הקשור בביצוע ניקיון דירה חדשה. פוליש 10 מכירה טכניקות ניקוי שונות, וכוח האדם המיומן של החברה יתאים כל טכניקה למצב הנדרש כדי להגיע לניקיון האידיאלי. פוליש 10 תבצע עבורכם ניקיון דירה חדשה תוך כדי שימוש במיטב חומרי הניקוי. פוליש 10 לא חוסכת על לקוחותיה באיכות ותבצע ניקיון דירה חדשה בלי לפגוע בחפצים הנמצאים בה על ידי שימוש בחומר ניקיון לא מתאים או לא איכותי. פוליש 10 יודעת שביצוע ניקיון דירה חדשה הוא חשוב ומתבצע באופן חד פעמי, ועל כן מביאה אליכם את מיטב כוח האדם לביצוע המשימה. ניקיון דירה חדשה שיתבצע על ידי פוליש 10, מובטחת לו הצלחה של מאה אחוז.

בביצוע ניקיון דירה חדשה, פוליש 10 מקדישים תשומת לב גם לאמבטיות ושירותים

אמבטיה ושירותים בדירה חדשה, סביר שבוצע בהם שימוש רב מאז הפעם האחרונה שהם עברו חיטוי וניקוי. חברת פוליש 10, במהלך ניקיון דירה חדשה, תבצע עבורכם חיטוי וניקיון מושלם גם של חלקים אלה מתוך חשיבות של בריאות ושמירה על היגיינה ברמה גבוהה. החומרים האיכותיים של פוליש 10, יבטיחו את הסתלקותם של החיידקים מכל מקום בבית.

לפרטים נוספים צרו קשר :

פוליש 10 - חברת פוליש שמקצועית ומנוסה בעל ניסיון במגוון שירותי הפוליש, פוליש קריסטל, פוליש לדירות, שירותי פוליש ווקס, שירותי ניקיון דירות ובתים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד...