נשמח לעמוד לרשותכם

1800221670


חדשות ועדכונים !

פוליש 10 יוצאת במבצע 10% הנחה לכל עבודה על תשלום מזומן.

פוליש 10 יוצאת במבצעים לפוליש קריסטל סה"כ 10 שח למר

לשירותי ניקיון ופוליש צרו קשר

פוליש 10 בפייסבוק

אודות החברה

פוליש 10 הינה חברה מובילה ומקצועית לביצוע כל עבודות הפוליש והניקיון.

לא יודעים באיזה חברת ניקיון לבחור? כיום ישנן חברות ניקיון רבות המציעות שירותי ניקיון,אך לא כל חברה שמציעה שירותי ניקיון היא החברה שיש לבחור בה. במידה ואתם לא בטוחים באיזה חברה לבחור, אפשר לבקש המלצות מחברים או בני משפחה שיכולים להמליץ לכם על חברת ניקיון איכותית. היות ומדובר בתחזוקה שוטפת, כדאי לבחור בחברה מקצועית שתבטיח תוצאות טובות.חברת הניקיון חייבת להעסיק עובדי ניקיון שיודעים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

לשים סוף ללכלוך

לא מעט חברות ניקיון שמציעות שירותי ניקיון מבצעות גם שירותי פוליש לרצפות. המילה פוליש משמועתה להבריק. אם תיקחו מטאטא ותתחילו לנקות את הבית, אין זה אומר כי ביצעתם פוליש. פוליש היא פעולת ניקיון המתבצעת באמצעות שימוש במכונה מיוחדת המכילה חומרי ניקוי מתאימים לניקיון.

פוליש לרצפה

מכונת פוליש לקירצוף והברקה

בעת בחירת  חברת ניקיון המציעה שירותי פוליש חשוב מאד לבחור חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום והתמחות בהברקות פוליש. ביצוע עבודה חובבנית הכוללת השארת לכלוכים על הרצפה, רק יגרום לנזקים חמורים יותר ולעוגמת נפש. בענף הניקיון  ניתן למצוא חברות טובות מאד, אך יחד עם זאת הענף כולל לא מעט חברות המבטיחות שירותי פוליש אך מגיעות בסוף, עם סמרטוט ומגב.

כדי שחברת ניקיון לא תהפוך אתכם לסמרטוטים, כדאי להימנע מבחירה בחברה שמציעה שירותי פוליש תוך שימוש במגב ומטאטא. חברה מקצועית ובעלת ניסיון של שנים רבות בענף תבין את חשיבות הפעולה ותציע לכם פוליש תוך שימוש במכונה מתקדמת שתסלק את כל הלכלוך. באמצעות המכונה לא יהיה ניתן לשים סוף ללכלוך בבית ולא לדאוג לכתמים, אבק ושאריות אוכל, אלא ליהנות מסדר וניקיון.

חומרי ניקוי

חומרי ניקיון מהשורה הראשונה שפוליש 10 משתמשת.

במקרה של התלבטות

חברות ניקיון רבות נוהגות לטפח ולהבריק את הבית, אך רבות מהן שוכחות מהי תחזוקה איכותית לבית ומסתפקות בשטיפת רצפות מדי שבוע. ביצוע הברקה מקצועית על ידי צוות עובדים בעל ניסיון בתחום יביא לתוצאות הרצויות תוך זמן קצר.

כדי להימנע ממצב בו תמצאו את עצמכם רודפים אחרי חברות ניקיון שונות, כדאי לשמוע לקולם של חברים או בני משפחה שנעזרו בעבר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית. המלצות של בני משפחה או חברים יכולות לסייע לכם במקרה של התלבטות.

צרו איתנו קשר לפוליש מקצועי  

 

לפרטים נוספים צרו קשר :

פוליש 10 - חברת פוליש שמקצועית ומנוסה בעל ניסיון במגוון שירותי הפוליש, פוליש קריסטל, פוליש לדירות, שירותי פוליש ווקס, שירותי ניקיון דירות ובתים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד...